Karşıyaka Dokuma Halı Yıkama

Dokuma Halı Yıkama

Karşıyaka Dokuma Halı Yıkama

Dokuma halıların normal halılarla birlikte yıkandığını düşünmek bile ne kadar acı verici değil mi? Biz bunu düşünmenize bile izin vermiyoruz. Dokuma halılarınız özel şampuanlar özel fırçalı makineler ile yıkanmaktadır. Yıllarca severek kullanmanız ve yine bizi tercih etmeniz dileğiyle. 

Belki çok yüksek ücretler ile belkide aile mirası olan halılarınızı sizler kadar düşünüyoruz. Çok kıymetli dokuma halılarınızı özel şampuanlar ile uzman ekibimiz tarafından yıkama işlemlerini gerçekleştiriyoruz.

EL DOKUMASI HALILARINIZI GÜVENLE YIKIYORUZ

Karşıyaka dokuma halı yıkaması yapan firmalar denildiği zaman ilk akla gelen firmalardan biri olan 35 Halı yıkama bu ünvanın haklı gururunu yaşamaktadır. İnsanların güvendiği bir firma olmak bizi çok mutlu ediyor. 

Yaklaşır 30 yıldır halı ve koltuk yıkama sektöründe hizmet vermekte olan firmamız hem tesisi, hem yıkama makinaları hem de uzman ekibi ile özenle yıkama işlemlerini yapmaktadır.

Eskiden yollarda, balkonlarda yıkanan halılar artık yıkama tesislerinde hem daha edkonmik hemde hijyen açısından çok daha temiz bir şekilde evlerinize kadar geliyor. Özel fırçalama sistemi ile dibindeki en mikrop ve organizmaları, en derin kirleri dahi temizlemektedir. Evde halı yıkama işi halılarınızı temizlemez, sadece üzerinde ki tozları almanıza, üstün körü bir şekilde temizleme işlemi yapmanıza olanak sağlar.