Karşıyaka Halı Yıkama

Halı Yıkama

Karşıyaka Halı Yıkama

HALI YIKAMA AŞAMALARI NELERDİR?

Firmamıza gelen halı, kilim ve yollukların yıkama aşamalarını anlatma isterim sizlere. Karşıyaka'da bulunan yıkama fabrikamıza halılarınız evlerinizden teslim alınarak merkezimize getirilir. Halı yıkama işlemi önce toz alma ile başlamaktadır. Özel makinesinde kum, toz, kıl gibi kirlerden arındırılıyor. Toz alma işlemi yapılmayan halılarda temizlik işlemi kesinlikle yarım kalmaktadır. Yıkama işlemine alınan halılarınız özel halı deterjanları ile yıkanmaktadır. Halıda leke mevcut ise oraya özel uygulama yapılır. Fırçalarla temizliği sağlanan halı en son durulanır ve vakumlanır. 

Halı yıkama işleminden sonra ebadına ve cinsine uygun olan sıkma makinelerine alınmaktadır. Fazla suyun alınması amaçlanır. Bu işlem sırasında ilmeklerin de koruması sağlanmış olmaktadır. İşlemin bir sonraki basamağı olan askılara alınan halılarınız burada havalandırılır. Kurutma odasındaki bu askılarda saatlerce kalarak kısa sürede kurutulma işlemi gerçekleştirilir.

KARŞIYAKA'DA HALI YIKAMA FİRMALARI

Halı yıkama işleminde halı, kilim veya yolluklarınızın renginin solmaması, kurutma işlemlerinin eksizsiz yapılarak halının kupkuru bir şekilde kullanıcıya iletilmesi, lekelerinden ve üzerindeki mikroplardan arınmış bir şekilde evlerinize kadar getirmeyi görev edinmiş firmamız müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensibi ile sizlere hizmet sunmaktadır. Hem kaliteli hem de ekonomik fiyatlı halı yıkama fiyatlarımız ile Karşıyaka'nın tercihi 35 Halı Yıkama

En son aşamada paketleme öncesi halılarınız kalite kontrolden geçer, lekesi çıkmayan halınız tekrar yıkamaya gönderilir. Sorunsuz halı ise paketlenerek size doğru yola çıkar. Halı yıkama hizmetimiz dışında koltuk, kanepe, stor perde, yorgan, yatak yıkama hizmetlerimizle de sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.