Karşıyaka Koltuk Yıkama

Koltuk Yıkama

Karşıyaka Koltuk Yıkama

Karşıyaka koltuk yıkama olarak öncelikle yıkanacak koltuk ya da kanepenizi kir, toz ve yabancı maddelerden arındırma işlemini gerçekleştirir. Bu bir toz alma işlemidir. Toz alma işlemi koltuğun yıkanırken ıslanacak bölgelerinde kirlerin yayılmasını, leke bırakmasını önlemek içindir.

Koltuk yıkama sırasında kullanılan teknoloji ile kumaş ya da herhangi bir yüzeye zarar verilmesi söz konusun değildir. Özel fırçası sayesinde ilk günkü parlaklığına ulaşan koltuklarınızda aşınma görülmez. Evlerinizdeki veya iş yerlerinizde koltuklarınızı tertemiz yapıyoruz. Karşıyaka ilçesi ve çevre ilçelere hizmetimiz ( Çiğli, Menemen, Bayraklı ) vardır. Yerinde koltuk yıkama hizmetimiz için önceden randevu almanız gerekmektedir. En kısa zaman içerisinde uzman yıkama personelimiz sizleri ev ya da ofisinizde ziyaret edecektir.

Özel şampuanı sayesinde titizlikle yıkanması sağlanır. Bitkisel içerikli, hem bebek hem de evcil hayvanlarınız için uygundur. Koltuklarınızın bu işlem için herhangi bir yere taşınmasına gerek duyulmamaktadır. Kuruma işlemi mevsim ve odanın havalanmasına göre değişiklik gösterse de yıkama işlemindeki profesyonellik sayesinde kısa sürede kullanıma hazır hale gelmektedir.

KARŞIYAKA KOLTUK YIKAMA

Koltuk yıkama hizmetimiz dışında halı, kanepe, stor perde, yorgan, yatak yıkama hizmetlerimizle de sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.