Karşıyaka Stor Perde Yıkama

Stor Perde Yıkama

Karşıyaka Stor Perde Yıkama

Hem evinizin içindeki hem de dışındaki tüm kiri pisliği içine hapseden perdelerin temizliğinde size yardımcı olmak için de buradayız.Stor perdelerinizde zamanla tozdan ve içerdeki hava kirliliğinden dolayı renginde sararmalar, renk deformasyonları oluşmaktadır. Sigara içilen evlerde, soba kullanılan evlerde, şimdilerde kentsel dönüşüm inşaat pisliğine maruz kalan evlerdeki perdeler daha bir çabuk kirlenmektedir.  Stor perdeler çok sevilse de her zaman temizliğinin tül perdelere göre çok zor olacağı düşünülerek vazgeçilir.  Oysa ki profesyonel hizmetimizle hem Ege bölgesi hem de İzmir Karşıyaka'daki müşterilerimize yardım etmekten mutluluk duyuyoruz.

Ücretsiz servisimiz, zamanında evden alıp eve teslimlerimizle sizleri memnun etmek birinci hedefimizdir. Karşıyaka'da 30 senedir hizmet vermekte olan firmamız eşyalarınızı garantili bir şekilde yıkama hizmeti vermektedir.

Stor perde yıkama hizmetimiz dışında halı yıkama, yerinde kanape - koltuk yıkama, yorgan batteniye yıkama hizmetlerimizle de sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

KARŞIYAKA STOR PERDE JALUZİ YIKAMA